نانو مس | نانو ظروف مسی

رنگ ضد حریق اتاق سرور, خرید رنگ ضد حریق اتاق سرور,اتاق دیتا در مخابرات , اجزای اتاق سرور, استاندارد دیوار اتاق سرور، استانداردسازی اتاق سرور, استانداردهای data center, سیستم برق اتاق سرور, رنگ ضد حریق
رنگ ضد حریق اتاق سرور | پوشش نسوز دیتا سنتر
مارس 4, 2019
اسپری رنگ کروم,رنگ کروم,اسپری رنگ برای فلز,اسپری رنگ کروم براق,رنگ استیل,قیمت اسپری رنگ استیل,رنگ مخصوص استیل,رنگ استیل یخچال,
خرید رنگ کروم و رنگ استیل German 3D با اجرای آسان
مارس 12, 2019

نانو مس یکی از محصولات بسیار زیبا و هنر دست محصولات مسی است اما متأسفانه یکی از مشکلات این ظروف که پس از مدتی ظهور پیدا می‌کند، ایجاد لکه‌های سیاه و کدر شدن و افتادن اثر انگشت بر روی سطوح مسی است که در آینده از زیبایی آن می‌کاهد.

 

عملکرد نانو مس 

برای اولین بار در ایران روکشی برای ظروف مسی ابداع شده است که از اکسید شدن ظروف مسی جلوگیری کرده و باعث ماندگاری زیبایی و براقیت ظروف مسی می‌گردد.

نانو مس ZEBRA H300 بهترین راه حل جهت جلوگیری از اکسید شدن ظروف مسی بخصوص ظروف مسی تزئینی می‌باشد.

 

مشخصات نانو مس 

پوشش نانو  برای فلزات تهیه و آماده‌سازی شده است، با توجه به خواص و فرمول سازگار خود، بر روی فلزات ضدزنگ آلیاژی (فولاد ضد زنگ استیل، آلومینیوم، کروم، مس و برنج) و به طور کلی تمام فلزات که قابلیت خورندگی و زنگ زدن در آن‌ها بالاست مؤثر می‌باشد.

 

نانو ظروف مسی

همچنین این محلول نانو برای سطوح فلزی که در سرویس‌های بهداشتی مورداستفاده قرار می‌گیرند و لکه‌های ناشی از خشک شدن آب بر روی آن‌ها باقی می‌ماند که عمدتاً به علت کلر موجود در آب می‌باشد نیز مناسب می‌باشد و مانع از تغییر ظاهر این سطوح می‌شود.

با استفاده از این محصول دیگر نیازی به شستشوی مداوم و استفاده از شوینده‌های دارای اسید نیست.

این پوشش همچنین از ایجاد رسوب و جرم در قطعات فلزی و مات شدن یا کدر شدن سطح فلز جلوگیری می‌کند.

 

کاربرد پوشش نانو ظروف مسی

پوشش نانوZEBRA H300  که برای فلزات تهیه و آماده‌سازی شده است، با توجه به خواص و فرمول سازگار خود، بر روی  فلزات ضدزنگ آلیاژی (فولاد ضد زنگ استیل، آلومینیوم، کروم، مس و برنج) و به طور کلی تمام فلزات که قابلیت خورندگی و زنگ زدن در آن‌ها بالاست مؤثر می‌باشد.

 

ضد آب سازی ظروف مسی

تمام اجسام جامد موجود در پیرامون ما منافذ نامرئی میکروسکوپی دارند که ما با چشم غیر مسلح قادر به دیدن آن‌ها نیستیم، باکتری‌ها و ذرات ریز می‌توانند به راحتی در آن‌ها نفوذ کرده و باقی بمانند و برای تمیز نگه‌داشتن آن‌ها می‌بایست مواد شوینده شیمیایی به طور منظم مورداستفاده قرار گیرد.

اما حل این مشکل را نانو ظروف مسی برای شما به ارمغان می‌آورد یک راه حل سازگار با محیط زیست و اتانول محصول مبتنی بر فناوری نانو که بر اساس اتانول (Sio2 سیلیس) راه حل قطعی برای محافظت دائمی از سطوح فلزی شما به گونه‌ای که ذرات خارجی راهی برای نفوذ پیدا نکنند.

 

ویژگی‌های ضد آب کننده مس

علاوه بر آبگریز کردن سطوح هیچ گونه اثری از ذرات خاک، چربی و روغن بر روی سطح شما با توجه به خاصیت آبگریزی از خود باقی نمی‌گذارد.
این محصول کاملاً سازگار با محیط زیست می‌باشد. محل اجرا شده با نانو را می‌توان به راحتی و بدون استفاده از شوینده‌های شیمیایی تمیز نمود.
این پوشش بسیار انعطاف پذیر بوده و با توجه خواص و فرمول سازگار خود، بر روی فلزات (فولاد ضد زنگ، استیل، آلومینیوم، کروم) و به طور کلی تمام فلزات براقی که قابلیت لکه پذیری و اثر انگشت در آن‌ها بالاست مؤثر می‌باشد.

 

خواص نانو ضد اکسید ظروف مسی

این محصول محلول در اتانول بوده و تابع فرایند مکمل شیمیایی

گروه‌های سیلیکون به‌طور دائم با پیوند اکسیدهای هیدروکسیل و کربوکسیل می‌باشد که در سطوح متخلخل ایجاد لایه مکانیکی ماندگار می‌کند که در جلوگیری از فرایند هوازدگی بسیار مؤثر می‌باشد.

 

پوشش دائمی ظروف مسی

علاوه بر آن این خصوصیت به شما اجازه می‌دهد با صرف انرژی بسیار اندک سطح خود را از هرگونه آلودگی پاک نمایید. فرمولاسیون منحصر به فرد این محصول سیستم هوشمندی به وجود آورده که علاوه بر آبگریزی و روغن فوبیک مزیت ویژه‌ای برای شما ایجاد می‌کند که علاوه بر واکنش شیمیایی با سطح در آن پیوند co2 تشکیل شده که دارای شبکه‌های دوبعدی و سه‌بعدی می‌باشد که در تمیز نگه داشتن سطح شما به صورت هوشمند عمل می‌کند.

 

مزایای نانو مس

 ایجاد پوششی کاملاً نامرئی
 جلوگیری از زنگ زدگی فلزات تا ۹۵%
 مقاومت در برابر خوردگی
 جلوگیری از رسوب و جرم در قطعات
 محافظت در برابر اشعه ماوراءبنفش خورشید
 از بین بردن آسان لکه و کثیفی‌های سخت
 جلوگیری از مات شدن و کدر شدن سطوح
 محافظت عالی در برابر لکه، گردوغبار، آب، روغن و …
 تمیز کردن آسان بعد از اعمال محصول تنها با آب و عدم نیاز به مواد شوینده

 

اسپری ضد خش نانو,  ظروف ضد اکسید شونده مسی,  ظروف مسی ضد خش,  ظروف مسی نانو,  ظروف نانو,  قیمت ضد خش نانو,  نانو مس,  نانو مس چیست, خرید اسپری ضد خش, خرید نانو ظروف مسی

 

نحوه استفاده از نانو مس 

سطح فلز موردنظر باید کاملاً تمیز و خشک باشد.

ظرف محتوی محلول نانو مس ZEBRA H300 را به‌خوبی تکان دهید.

محلول نانو مس ZEBRA H300 را بر روی سطح موردنظر اسپری کرده به‌طوری که تمامی سطح آغشته به محلول گردد.

فلز موردنظر پس از خشک شدن خاصیت آبگریزی خواهد شد.

 

محصول پیشنهادی:

خرید رنگ کروم و رنگ استیل German 3D با اجرای آسان

 

برخی از خواص نانو مس 

ضد خش

ضد اکسید

آنتی باکتریال

مقاوم به حرارت

ماندگاری طولانی

 

مزایا نانو ظروف مسی

جلوگیری از تغییر ظاهر سطوح فلزی افزایش مقاومت به خوردگی (افزایش عمر)

ایستا ماندن قطرات مایع بر روی سطح و مانع از ایجاد لکه‌های کلر بر روی سطوح مسی

عدم نیاز به شستشوی مداوم و استفاده از شوینده‌های دارای اسید

مفتخریم که محصول تولیدی ما با رفع مشکل اکسید شدن با استفاده از فناوری نانو مس ZEBRA H300 دیگر سیاه و لکه‌دار نمی‌شوند.

پوشش  نانو مس ZEBRA H300 در برابر شستشو و حرارت مقاوم بوده و مانع از ایجاد سولفاته مس می‌شود، همچنین شما را از تکرار تمیز کاری (سیاه زدایی و اکسید زدایی) بی نیاز می‌کند.

برای شستشوی ظروف دارای پوشش نانو مس ZEBRA H300 از اجسام زبر و تیز مانند اسکاچ و سیم ظرفشویی استفاده نشود و فقط با ابری لطیف شستشو دهید.

 

ماندگاری نانو مس

ظروف نانو شده در صورت نگهداری درست ماندگار می‌باشد.

درصورتی که این ظروف زیاد با رطوبت و حرارت مستقیم در تماس نباشد و همچنین خراشیدگی رو ظروف ایجاد نشود ماندگار خواهد بود.

 

علل استفاده از نانو مس 

یک نکته مهم در این باره این است که فقط مقدار کمی از مس برای سلامتی مفید است.

معمولاً مس به غذاهای اسیدی واکنش نشان می‌دهد و به همین دلیل ظروف مسی را با لایه‌ای از یک فلز دیگر مثل قلع، فولاد ضدزنگ یا نیکل می‌پوشانند تا از ورود مستقیم آن به غذا جلوگیری کنند.

این لایه وقت پخت و پز به مقدار بسیار کمی با غذا ترکیب می‌شود، به همین دلیل بعد از مدتی مجدداً باید با یک لایه پوشش فلزی پوشانده شود، علاوه بر این در هنگام استفاده از این ظروف باید مراقب باشید که ظروف قلع اندود با یک خراش کوچک قلع آن‌ها از بین می‌رود و همین باعث ترکیب مس با غذا می‌شود.