خرید رنگ کروم و رنگ استیل German 3D با اجرای آسان

اسپری ضد خش نانو, ظروف ضد اکسید شونده مسی, ظروف مسی ضد خش, ظروف مسی نانو, ظروف نانو, قیمت ضد خش نانو, نانو مس, نانو مس چیست, خرید اسپری ضد خش, خرید نانو ظروف مسی
نانو مس | نانو ظروف مسی
مارس 7, 2019
از بین بردن جلبک استخر پرورش ماهی, جلوگیری از جلبک زدن استخر کشاورزی, جلوگیری از رشد جلبک در آب, جلوگیری از سبز شدن آب استخر, جلوگیری از سبز شدن آب حوض, روش جلوگیری از رشد جلبک در استخر, شوک دهنده کلر, شوک کلر, قیمت رنگ استخر ضد جلبک, کلر زنی استخر, مبارزه با جلبک استخر کشاورزی, خرید شوک دهنده کلر, خرید ضد جلبک استخر
شوک دهنده کلر | ضد جلبک استخر
آوریل 7, 2019

رنگ کروم و رنگ استیل German 3D بدون نیاز به هیچ ابزار یا تخصص خاصی بر روی سطح قابل اجرا است. این رنگ کروم تک جزئی است و به خاطر فرمولاسیون خاصی که دارد به هیچ عنوان ته نشین نمی شود. german 3D ته نشین نمی شود و رسوب نمی کند.

جرمن ۳D از کنسانتره های نقره درست می شود و بعد از اسپری کردن بر روی سطح کاملا براق و مانند آینه می شود.

 

رنگ کروم چیست؟

کروم یکی از عناصر جدول تناوبی است که دارای نشان Cr و عدد اتمی ۲۴ است. کروم یا کرومیوم فلزی سخت، براق و به رنگ خاکستری فلزی با جلا پذیری بالا و نقطه جوش بالا و مقاومت قابل توجه در برابر زنگ‌زدگی و تیرگی است.

اکسید کرومیوم از بیش از ۲ هزار سال پس در امپراتوری چین برای روکش سلاح‌های فلزی استفاده می‌شد. کروم به عنوان یک عنصر در سال ۱۷۶۱ کشف شد و ابتدا به عنوان رنگ‌دانه کاربرد داشت. در ۱۷۹۷ فلز کروم برای نخستین بار از سنگ معدنی آن جدا شد.

از آن زمان تاکنون تقریباً تمام کروم دنیا از سنگ معدنی کرومیت به دست می‌آید. ارزش این فلز بیشتر به دلیل مقاومت بسیار آن در برابر زنگ‌زدگی و فرسایش است. به ویژه وقتی کشف شد که افزودن کروم به فولاد تأثیر قابل توجهی در جلوگیری از فرسایش و تیرگی فولاد دارد.

امروزه حدود ۸۵ درصد مصرف کروم دنیا برای ساخت فولاد ضدزنگ (که حداقل ۱۰.۵ درصد حجم آن را کروم تشکیل می‌دهد) و همچنین آبکاری با کروم است.

 

آبکاری سنتی کروم چگونه است؟

فرایند آبکاری کروم روشی است که در آن یک لایه نازک کروم بر روی یک بستر (فلز یا آلیاژ) قرار می‌گیرد. به عبارت ساده تر، الکترود با عبور از یک جریان الکتریکی بین دو الکترود که در یک حمام الکترولیتی حاوی اسید کرومیک است غوطه‌ور می‌شود.

 

خطرات آبکاری کروم سنتی

از زمانی که فرآیند آبکاری کروم اختراع شد، مردم درخشندگی که کروم ایجاد می‌کرد را دوست داشتند. متأسفانه آبکاری سنتی کروم معایبی دارد که برای محیط زیست مضر است. در آبکاری سنتی کروم از حمام‌های سمی اسیدی استفاده می‌کنند که به شدت برای سلامت انسان مضر است.

آلودگی نگرانی عمده‌ی این روش است؛ زیرا محصولات فرعی کروم مواد خطرناکی هستند. خوشبختانه اسپری کروم یک جایگزین بسیار امن برای پوشش کروم است.

 

اسپری رنگ کروم,رنگ کروم,اسپری رنگ برای فلز,اسپری رنگ کروم براق,رنگ استیل,قیمت اسپری رنگ استیل,رنگ مخصوص استیل,رنگ استیل یخچال,

 

مشکلات آبکاری کروم سنتی

عمده‌ترین مشکل شناخته شده آبکاری کروم سنتی تشکیل فلزات سنگین است. همچنین این روش حاوی کروم شش ظرفیتی است که سرطان زا است. در فرایند آبکاری از فلز سرب استفاده می‌کند که می‌تواند از طریق پوست جذب شود و باعث آسیب به کبد، اندام‌ها و مغز شود.

سیانید ترکیبی بسیار سمی است، که در فرایند آبکاری کروم استفاده می‌شود و می‌تواند برای انسان‌ها کشنده باشد. در نهایت، کادمیوم مورد استفاده در این فرآیند می‌تواند باعث سرطان و نارسایی کلیه و ریه شود.

 

اثرات منفی آبکاری سنتی کروم بر محیط زیست

بسیاری از کارخانه‌های آبکاری کروم در مناطق شهری و کم درآمد واقع شده است که همین امر ساکنین مجاور را در معرض کروم شش ظرفیتی و سایر محصولات خطرناکی که می‌تواند منجر به افزایش میزان سرطان در انسان گردد قرار می‌دهد.

به دلیل آسیب‌های احتمالی که فرایند آبکاری کروم به محیط زیست می‌رساند، کارخانه‌های آبکاری کروم باید پساب خود را قبل از انتشار آن، از بین ببرند. ضایعات این فرایند نیز بایستی از طریق یک دستورالعمل دقیق به دلیل خطراتی که به وجود می‌آورند، از بین ببرند.

 

اثرات آبکاری سنتی بر سلامتی

کروم ممکن است باعث ایجاد سرطان در افرادی که در معرض آن هستند شود. به علت فلزات سنگین دیگری که در فرآیند آبکاری سنتی کروم استفاده می‌شوند، ممکن است افراد مبتلا به نارسایی کلیه، نارسایی ریه، آسیب مغزی، آسیب کبدی و آسیب به سایر اندام‌ها نیز شوند.

افرادی که به طور تصادفی در مجاورت سیانید قرار می‌گیرند (که در فرایند آبکاری سنتی کروم استفاده می‌شود)، ممکن است جان خود را از دست بدهد. خطرات آبکاری سنتی کروم از مزایای آن بیشتر است.

خوشبختانه، اسپری کروم بسیار امن است و همان جلوه مطلوب و احساس را می‌دهد.

 

محصول پیشنهادی:

مزایای رنگ استخر ضد جلبک BERMOCOLL چیست؟

 

معایب آبکاری سنتی کروم

 

معایب بسیاری برای آبکاری کروم روی سطح یک جسم وجود دارد. در این روش باید قطعات خود را به کارخانه‌هایی که در آبکاری متخصص هستند ارسال کنند. مواد شیمیایی که در فرآیند آبکاری کروم استفاده می‌شود بسیار سمی هستند، بنابراین استفاده از آن‌ها به شدت توسط دولت نظارت می‌شود.

مدت زمان قابل ملاحظه‌ای در روش آبکاری سنتی کروم صرف می‌شود.

فرایند آبکاری کروم بسیار گران است.

از آنجا که قطعات باید در وان برای فرآیند آبکاری غوطه‌ور شوند، محدودیت‌هایی برای اندازه قطعات مورد نظر وجود دارد.

پوشش کروم در این روش غیر یکنواخت است.

آلاینده‌های بسیار خطرناک و سرطان زا در این روش وجود دارند

دشوار بودن اندازه گیری تنش سطح و از عدم اطمینان از آن

عدم مقاومت در برابر خوردگی پوشش‌های ضخیم

هزینه بالای مواد شیمیایی

دشوار بودن کنترل فرایند آبکاری سنتی کروم

 

اسپری رنگ کروم,رنگ کروم,اسپری رنگ برای فلز,اسپری رنگ کروم براق,رنگ استیل,قیمت اسپری رنگ استیل,رنگ مخصوص استیل,رنگ استیل یخچال,

 

مزایای اسپری رنگ کروم

اسپری کروم ارائه دهنده تمام ویژگی‌های روش آبکاری سنتی کروم است.

مراحل استفاده از اسپری کروم ساده است و نتایج حاصل از آن با دوام است.

اسپری کروم به ظاهر یکسانی را با روش آبکاری سنتی کروم ایجاد می‌کند.

در اسپری کروم از مواد شیمیایی بسیار سمی و فلزات سنگین که در روش آبکاری سنتی کروم سازی استفاده می‌شد استفاده نمی‌شود. بنابراین افراد می‌توانند نتایجی مطلوب خود را با استفاده از اسپری کروم و بدون آسیب به محیط زیست به دست آورند.

 

ویژگی‌های اسپری رنگ کروم

پایداری بالا

مقاومت بسیار زیاد در برابر آب و هوای، رطوبت و نمک

قابلیت درخشش بالا

دوست دار محیط زیست

کاهش هزینه‌ها و مقرون به صرفه بودن

هیچ محدودیتی برای استفاده از اسپری کروم وجود ندارد

می‌توان در هر محلی استفاده کرد

انجام مراحل اجرای کمتر

ایجاد پوشش‌های ضخیم‌تر

زمان انجام این فرایند بسیار پایین است

هیچ‌گونه خطری برای سلامتی و بدن ندارد

 

مزایای اسپری رنگ کروم

اسپری کروم دارای مزایای فراوانی است.

فرایند انجام آن ساده‌تر است و می‌تواند در یک گاراژ یا فروشگاه شخصی انجام شود.

مردم مجبور نیستند وسیله مورد نظر خود را خاموش کنند یا قطعات را از هم جدا کنند.

زمان و پول شما ذخیره می‌شود.

اسپری کروم بسیار متنوع است و محدودیتی برای سطح و ابعاد مورد استفاده وجود ندارد.

اسپری کروم را می‌توان در انواع گسترده‌ای از مواد مختلف، از جمله شیشه، پلاستیک، فلز و چوب استفاده کرد.

اسپری کروم بسیار ارزان‌تر است.

با کیفیت بالا و بادوام است.

 

محصول پیشنهادی:

خرید رنگ شب تاب و رنگ شب نما پودری و اسپری

 

ویژگی‌های اسپری رنگ استیل

مقاومت در برابر خراشیدگی و سایش

اجرای ساده

طول عمر بالا

چسبندگی و اتصال بالا با سطح

ضریب اصطکاک پایین در قطعات فلزی

قطعات با ابعاد کم را بازیابی می‌کند

 

برای خرید رنگ کروم و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۳۲۵۵۵۲۹

۰۹۰۲۳۲۵۵۵۲۹