محلول حلال چسب ۱۲۳ Zebra پاک کننده سریع چسب یک دو سه!

آموزش ساخت رنگ شب تاب, رنگ پودری شب تاب, رنگ شب تاب اپوکسی, رنگ شب تاب برای دیوار, قیمت اسپری رنگ شب تاب, محصولات شب تاب, خرید رنگ شب تاب
خرید رنگ شب تاب و رنگ شب نما پودری و اسپری
آوریل 8, 2019
اسپری آبگریز شیشه, اسپری نانو آبگریز شیشه, ضد باران شیشه ماشین, قیمت اسپری نانو شیشه, قیمت شیشه نانو, نانو آبگریز ماشین
نانو شیشه | نانو ضد اب شیشه
آوریل 10, 2019

پاک کننده چسب ۱۲۳ برای پاک کردن لکه‌های چسب ۱۲۳ ناشی از سنگ کاری بر روی نمای ساختمان یا کف استفاده می‌شود. این لکه های در اثر نفوذ مواد اسپر اکتیواتور به داخل سنگ و ترکیب آن با کانی ها سنگ به وجود می آید. مجموعه ریژنه محلولی استثنایی برای از بین بردن لکه های اسپری چسب ۱۲۳ به بازار عرضه کرده است.

معمولاً هنگام پاشش اسپری اکتیواتور چسب ۱۲۳ بر روی سنگ و لقمه‌های نصب شده به مغز سنگ رفته و به خاطر شرایط آب و هوایی و نوع جنس سنگ لک می‌شوند.

لکه‌ها معمولاً به دو رنگ اصلی سبز و قرمز (قهوه‌ای تیره) بر روی سنگ در ظاهر می‌شوند. علت آن به خاطر نوع واکنش اسپری اکتیواتور با کانی‌های سنگ است. مطمئنا وجود این لکه ها در نمای ساختمان بسیار ناخوشایند است و نیاز دارید این لک ها را از بین ببرید.

 

اسپری پاک کننده چسب 123, پاک کردن چسب 123 از روی فرش, پاک کردن چسب 123 از روی لباس, پاک کردن چسب یک دو سه از روی بدنه ماشین, پاک کردن چسب یک دو سه از روی دست, پاک کردن چسب یک دو سه از روی لباس, حلال چسب 123 روی ماشین, زرد شدن سنگ با چسب

 

چسب ۱۲۳ و کلیه چسب‌های قطره‌ای مانند چسب‌های هوا خشک دارای حلال نیستند؛ اما روش‌هایی وجود دارد تا بتوانید آن‌ها را آسان‌تر و با کمترین صدمه به دیگر قسمت‌های قطعه اصلی جدا نمایید.

البته این روش‌ها به صورت بسته بندی شده در بازار نیز ممکن است وجود داشته باشد که معمولاً با نام‌هایی همچون حلال چسب قطره‌ای، ضد چسب ۱۲۳ حلال چسب قطره‌ای و نام‌هایی مشابه به فروش می‌رسند.

درهرحال موادی که در این مقاله به شما معرفی می‌گردد همان موادی است که در بسته بندی‌های تجاری در بازار به فروش می‌رسد که می‌توانید به راحتی خودتان در منزل یا محل کار به آن دسترسی داشته باشید.

 

خصوصیات حلال چسب ۱۲۳

این محصول یک پاک کننده قوی است که برای پاک کردن انواع چسب بخصوص چسب ۱۲۳ به کار می‌رود. از حلال چسب یک دو سه به صورت ویژه برای پاک کردن لکه‌های چسب ۱۲۳ ناشی از سنگ کاری بر روی نمای ساختمان یا کف استفاده می‌شود.

از ویژگی های بارز پاک کننده چسب ۱۲۳ می توان به سرعت بالا برای از بین بردن لکه چسب، روش اجرای تمیز و کم دردسر و کاربری آن این محلول ضد چسب اشاره کرد.

 

محصول پیشنهادی:

خرید رنگ کروم و رنگ استیل German 3D با اجرای آسان

 

 

کاربردهای پاک کننده چسب ۱۲۳

زبرا KD1-G1 انواع چسب و لکه‌های به جا مانده از آن‌ها را که بر روی چوب، ام دی اف، فیبر، فلزات، شیشه، آلومینیوم، مس، پلاستیک، کاغذ، ماشین، چوب و غیره را به سرعت پاک می‌کند.

روش استفاده از محلول پاک کننده چسب یک دو سه به این صورت هست که، ابتدا اسپری را به سطح چسب پاشیده، ۱۱ الی ۱۵ ثانیه صبر نمایید. سپس توسط یک دستمال مناسب محل اسپری محلول را پاک نمایید، در صورت نیاز این کار را تکرار کنید تا نتیجه دلخواه به دست آید.

 

 

اسپری پاک کننده چسب 123, پاک کردن چسب 123 از روی فرش, پاک کردن چسب 123 از روی لباس, پاک کردن چسب یک دو سه از روی بدنه ماشین, پاک کردن چسب یک دو سه از روی دست, پاک کردن چسب یک دو سه از روی لباس, حلال چسب 123 روی ماشین, زرد شدن سنگ با چسب

 

ضد چسب یک دو سه چیست؟

شما به راحتی می‌توانید با حلال‌های مختلف انواع لکه‌های جذبی اعم از سبز و قرمز را بر روی انواع سنگ پاک کنید. بدون از بین رفتن کانی‌های سنگ و ساب روی سنگ.

از خانواده چسب‌های قطره‌ای سیانواکریلات می‌باشد و معمولاً کاربران این‌گونه چسب‌ها در هنگام چسباندن اشیا به صورت اشتباه و یا آلودگی اجسام به چسب به طور نا خواسته، جهت جدا کردن چسب دچار مشکل می‌گردند

 

نحوه استفاده از چسب ۱۲۳

به منظور بهترین نتیجه ابتدا سطوح اتصال را خشک، تمیز، عاری از گردوغبار، زنگ و چربی کنید.
اسپری فعال کننده را بر روی یکی از سطوح اسپری کنید و اجازه دهید تا تبخیر شود.
به سطح مقابل چند قطره چسب آغشته کنید.
سطوح را به سرعت در جای مناسب خود قرار داده و برای مدت چند ثانیه (حداکثر ۱۵ ثانیه) محکم نگه دارید.

 

نکات ایمنی در زمان استفاده از حلال چسب ۱۲۳

هرگز با زخم باز و چشم تماس پیدا نکند.
برای استفاده از محلول در هوای آزاد و از تهویه مناسب استفاده نمایید.
از دسترس اطفال دور نگه داشته شود.

 

خرید اسپری پاک کننده چسب ۱۲۳

 

Zebra KD1-G1 و Zebra KD1-G2 دو محصول حلال چسب ۱۲۳ هستند که هر کدام کارایی مخصوص به خود را دارند. حلال چسب یک دو سه سری G1 برای پاک کردن لکه های زرد و قهوه ای و محصول G2 برای پاک کردن لکه های سبز کاربرد دارد.

 

گروه ریژنه یکی از بهترین محلول های موجود در بازار را با قیمت رقابتی به بازار عرضه نموده است. برای خرید این محصول کافی است با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.