نانو کردن شیشه ساختمان و خودرو

رنگ مخصوص آجر نما, رنگ آجرنما, خرید رنگ مخصوص آجر نما, فروش رنگ مخصوص آجر نما,
خرید رنگ مخصوص آجر نما BAUMERK
تیر ۹, ۱۳۹۸
رنگ ضد حریق و پوشش نسوز ضدحریق, خرید رنگ ضد حریق, خرید رنگ نسوز, رنگ نسوز سیلیکون,
رنگ ضد حریق و پوشش نسوز ضدحریق
تیر ۱۹, ۱۳۹۸

با اعمال لایه محافظتی نانو بر روی شیشه، سطح دارای خاصیت آبگریزی و خود تمیز شوندگی شده و در برابر انواع کثیفی مقاوم بوده و بارش باران شدید باعث تمیز شدن شیشه‌ها می‌گردد.

سطح شیشه برای مدت ۳ سال شفافیت اولیه خود را حفظ می‌نماید و از مات شدن و کدر شدن در اثر شرایط جوی جلوگیری کرده و همچنین از اشیاء داخل ساختمان و پشت پنجره‌ها مثل تابلو، پرده، مبل و غیره در مقابل نور مستقیم خورشید محافظت (UV) می‌کند و دفعات تمیز کردن شیشه نمای ساختمان که دسترسی به آن‌ها بسیار دشوار است به حداقل ممکن کاهش خواهد یافت.

 

ویژگی‌های محصول نانو شیشه خودرو و ساختمان

آبگریز شدن شیشه‌ها

حفظ شفافیت و ظاهر اولیه شیشه

مقاومت در برابر اشعه خورشید

مقاومت در برابر باران‌های اسیدی، فضولات پرندگان و حشرات

حذف شوینده و شیشه شوی

شکسته شدن نور

 

نانو کردن شیشه ساختمان و خودرو, نانو کردن شیشه ماشین, نانو کردن پنجره ساختمان ,خرید نانو کردن شیشه ساختمان و خودرو

کاربرد نانو شیشه

شیشه دوجداره

سکوریت

آکواریوم

حباب شیشه‌ای‌ چراغ‌های معابر

ویترین مغازه‌ها

شیشه نمای ساختمان

وان

آینه‌ها و حمام شیشه‌ای

شیشه خودرو

نمای شیشه ساختمان

ذخیره سازی محصول نانو کردن شیشه

عمر مفید انبارداری ۱۸ ماه، در دمای C°۵ + تا C° ۳۵ +، در ظرف استاندارد نگهداری شود.

در مکان خنک، خشک، با تهویه هوای مناسب، دور از رطوبت، حرارت، نور مستقیم خورشید، مواد اسیدی و آتش‌زا نگهداری شود.

ذخیره سازی بیش از تاریخ تعیین شده بر روی برچسب لزوماً به معنی آن نیست که محصول غیرقابل استفاده است، اما نیاز به بررسی محصول قبل از استفاده می‌باشد.

 

  آب بند کردن، حفاظت و تمیز کردن آسان برای سطوح شیشه‌ای

برای نانو کردن شیشه  اجسام جامد موجود در پیرامون ما از جمله شیشه و سرامیک منافذ نامرئی میکروسکوپی دارد که با چشم غیر مسلح قادر به دیدن آن‌ها نیستیم.

باکتری‌ها و ذرات ریز می‌توانند به راحتی در آن‌ها نفوذ کرده و باقی بمانند و برای تمیز نگه داشتن آن‌ها می‌بایست مواد شوینده شیمیایی به طور منظم مورد استفاده قرار گیرد.

اما حل این مشکل را نانو محافظ  برای شما به ارمغان می‌آورد. محصول نانو راه حل قطعی برای محافظت دائمی از شیشه  خودرو؛ و ساختمان و سرامیک شما می‌باشد

به گونه‌ای که ذرات خارجی راهی برای نفوذ پیدا نکنند، این نتایج در یک راه آسان برای تمیز کردن با آب بسیار کم و یا با یک تکه پارچه می‌باشد این محصول کاملاً سازگار با محیط زیست شماست.

 

اجرای پوشش نانو بر روی سطوح کاشی و سرامیک و استخرها

وقتی سطوح کاشی و سرامیک یا استخر تمیز باشد: در این حالت پس از گرد گیری و تمیز کاری جزئی، پوشش نانو بر روی آن اجرا می‌گردد.

مقطوع کاشی و سرامیک یا استخر کثیف باشد: در این حالت ابتدا برای از بین بردن جرم و کثیفی از جرم گیر نانو استفاده شده که به صورت اسپری بر روی سطوح استفاده می‌شود و پس از شستشو و خشک شدن، پوشش نانو اجرا می‌گردد.

روش اجرا نانو شیشه

ابتدا مواد را داخل بطری تکان دهید، مواد را روی سطح اسپری کنید و با یک پارچه نرم تمام سطوح را آغشته کنید، با دستمال دیگری کاملاً سطح را خشک کنید، در محیط سایه مواد را اجرا کنید، بعد از ۱۵ ساعت قابل شست و شو و استفاده می‌باشند

 


🔴🔴 برای مشاهده تمامی اطلاعات تکمیلی درباره ی ” نانو کردن شیشه ساختمان و نانو کردن شیشه خودرو  ” بر روی لینک زیر کلیک کنید:

نانو شیشه ضد آب و نانو کردن شیشه

 

برای خرید نانو کردن شیشه ساختمان و خودرو و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.