ضد بخار و ضد مه نانو شیشه

انواع رنگ نما, بهترین رنگ نمای ساختمان, رنگ مخصوص نما, رنگ نما, رنگ نمای بیرونی ساختمان, رنگ نمای خارجی ساختمان, قیمت رنگ نمای خارجی ساختمان, قیمت رنگ نمای ساختمان, کاتالوگ رنگ ساختمان, لیست قیمت رنگ, نمایندگی رنگ, نمونه رنگ ساختمان
رنگ نما SILOTEX مخصوص نما ساختمان
تیر ۲۲, ۱۳۹۸
زرین ضد آب برد الکتریکی, ضد آب برد الکتریکی, خرید ضد آب کننده برد الکتریکی, ضد آب کننده برد, ضد آب کننده مدار الکتریکی
ضد آب برد الکتریکی | ضد آب کننده مدار الکتریکی
تیر ۲۵, ۱۳۹۸

حتماً برای شما هم پیش آمده است که به علت بخار کردن شیشه مخصوصاٌ در فصل زمستان، رانندگی برای شما سخت و طاقت فرسا شود و در مواردی متعدد گزارش شده عامل برخی تصادفات جاده‌ای بخار کردن شیشه‌های جلو، عقب و جانبی بوده است که راننده به دلیل نداشتن دید کافی متوجه خودروهای اطراف خود نشده و درنتیجه متحمل تصادف شده است.

 

نانو شیشه

بخار گرفتن شیشه‌ها و آینه‌ها یکی از مشکلاتی است که همه ما با آن مواجه هستیم. هنگام رانندگی بخار شیشه مانع دید راننده می‌شود یا بخار گرفتگی کلاه کاسکت موتورسیکلت خطرهای جبران ناپذیری را موجب می‌شود.

با وارد شدن تکنولوژی نانو به زندگی روزمره این مشکل نیز برای همیشه برطرف گردیده است. برای جلوگیری از تعریق و ضد بخار کردن انواع سطوح شیشه‌ای و آینه‌ای مانند آینه و شیشه خودرو، ساختمان، سونا، استخر، حمام، گلخانه، ویترین‌های فروشگاهی، انواع عینک و کیفیت عالی در هر شرایط آب و هوایی به ویژه محیط‌های شرجی و پر رطوبت. با استفاده از این اسپری فوق‌العاده حین رانندگی در شب و روز، شیشه شما دچار بخار گرفتگی نمی‌شود و سرنشینان خودرو، مخصوصاً راننده دید بهتری از محیط پیرامون خود خواهد داشت.

 

بخار روی شیشه

از دلایل بخار کردن شیشه، دما و رطوبت هواست. در هوای سرد تمام رطوبت داخل از بازدم افراد بر روی شیشه که دمای کمتری نسبت به محیط بیرون دارد میعان (تبدیل بخار به مایع) می‌شود.

در روزهای گرم برعکس این قضیه پیش می‌آید به دلیل خنک بودن شیشه‌های ساختمان ماشین رطوبت هوای بیرون‌روی شیشه می‌نشیند.

 

 ضد بخار و ضد مه نانو شیشه, ضد بخار کردن شیشه، خرید ضد بخار, خرید ضد مه شیشه, نانو شیشه,

 

 ضد مه

محصول ضد بخار نانو به کمک تکنولوژی نانو این مشکل را به راحتی برطرف نموده است.

محلول ضد بخار و ضد مه نانو روی سطح موردنظر اسپری می‌شود و تا حدودی باعث جلوگیری مه و بخار روی محل موردنظر می‌گردد که مناسب بخار گرم و بخار سرد می‌باشد.

 

مزایای مصرف ضد بخار و ضد مه

عدم پاک شدن پوشش بعد از اسپری کردن مقاوم در بخار ۱۰۰ درجه در مکان‌های صنعتی و سوناها بهداشتی بودن آن برای استفاده در مکان‌های مانند حمام و سرویس‌ها و عینک شناها کاملاً به صرفه و اقتصادی عمر بسیار بالا نسبت به نمونه‌های مشابه بازار دارد.

استفاده از محصول نانو ضد بخار و ضد مه

برای استفاده ابتدا سطح شیشه را از هرگونه چربی و کثیفی پاک کنید.

سپس محلول نانو ضد بخار و ضد مه پوشش دائمی ضد مه و بخار را بر روی شیشه اسپری کرده و با دستمال کم جذب آن را بر روی سطح پخش کنید.

بعد از خشک شدن سطح شما به شدت ضد بخار و ضد مه می‌شود، به گونه‌ای که این پوشش با بخار داغ ۱۰۰ درجه نیز از بین نمی‌رود.

 

کاربرد ضد بخار و ضد مه

آب گریزی سطوح
ضد مه و بخار
ایجاد دیدی واضح بر روی آیینه و شیشه

 

ویژگی‌های ضد بخار و ضد مه

فرمولاسیون قدرتمند با خشک شدن سریع

درخشندگی و شفافیت کریستالی بی نظیر

پاک کنندگی چربی بدون برجای گذاشتن خط و لکه

دارای تأییدیه ارزیابی کیفیت مصرف کننده

 

 

برای خرید ضد بخار و ضد مه نانو شیشه و کسب اطلاعات بیشتر  تماس بگیرید.