رنگ نانو ضد آب و عایق نانو ضد رطوبت

فهرست مطالب

رنگ نما ضد آب EXPLUS

در این تست ۲ عدد آجر یکسان را رنگ آمیزی میکنیم . یکی از آجر ها را با رنگ EXPLUS و یکی دیگر از آجر ها را با رنگ آکریلیک نمای ساختمان رنگ آمیزی میکنیم. همانطور که مشاهده میکنید بعد از غوطه وری در آب اسید به مدت ۷۲ ساعت رنگ آکرولیک پاک شده و خاصیت خود را از دست داده است.

تست غوطه وری آب اسید و ضد آب

معرفی انواع قلطک برای رنگ آمیزی نمای ساختمان

در این فیلم شما میتوانید مشاهده کنید که رنگ های سیلیکونی پایه معدنی بایومرک را بدون نیاز به استفاده از پرایمر و همچنین رنگ آمیزی در دو لایه میتوانید با قلطک های اسفنجی و قلطک های معمولی به راحتی طرح کنتکس یا تکسچر را ایجاد کنید.

ایجاد طرح بدون نیاز به پرایمر

رنگ نانو سیلیکون الاستیک

یکی از ویژگی های مهم هر رنگ مقاومت رنگ در برابر ترک خوردگی و تنش هایی است که به مرور زمان در سطح سازه اتفاق میافتد. در این تست مابقی رنگ را در ظرف بر روی کاغذ روغنی ( چون رنگ به سطح چرب نمیچسبه ) به صورت لایه ضخیم میریزیم و به مدت ۷۲ ساعت به رنگ زمان میدیم که به صورت کامل خشک بشه ... خاصیت الاستیک و کشسانی رنگ رو میتونید توی ادامه ی فیلم مشاهده کنید.

خاصیت الاستیک رنگ

رنگ نانو ضد آب و عایق نانو ضد رطوبت

رنگ نانو 

رنگ نانو یکی ازانواع رنگ ساختمانی کاملا ایمن و عاری از هرگونه مواد شیمیایی مضر یا مواد غیرارگانیک است و هیچگونه آسیبی را برای ساکنین و محیط زیست به وجود نمی آورد. پوشش نانو بسیار کاربردی است.(رنگ نانو  ضد آب  و عایق نانو ضد رطوبت ) انواع پوشش نانو مورد استفاده در صنعت ساختمان با توجه به کاربرد و مواد تشکیل دهنده به چند دسته تقسیم میشود 

انواع رنگ نانو ضد آب 

 • رنگ نانو خود تمیز شونده یا پوشش آبگریز
 • رنگ نانو عایق رطوبتی مخصوص استخر
 • رنگ نانو عایق حرارتی
 • رنگ نانو ضد حریق
 • رنگ نانو آنتی باکتریال
(رنگ نانو ضد آب و عایق نانو ضد رطوبت )

ویژگی های رنگ نانو ضد آب  

(رنگ نانو ضد آب ) رنگ نانو  ضد آب محصولی مایع است که امکان استفاده از آن توسط هر نوع وسیله ی رنگ آمیزی میسّر است. این محصول با استفاده از روش‌های آسان و سریع قابل اجرا بوده و به صورت تک جزیی و بدون حلال مصرف می شود. گاهی هم تنها حلال آن آب است.

نانو ضد رطوبت

نانو عایق تنها عایقی است که می توان از آن به صورت رنگ بر روی سطوح فلزی و غیر فلزی توسط پیستوله، برس و رول های نقاشی استفاده کرد. بنابراین می توان با صرف هزینه کم و هیچ گونه تغییری در فضای ساختمان از اتلاف انرژی جلوگیری نمود. یکی از ویژگی های نانو عایق ها که آن ها را از سایر عایق ها متمایز می کند، این است که می توان از آنها به راحتی در ساختمان های در حال بهره برداری نیز استفاده نمود، بدون آن که در ظاهر ساختمان تغییری ایجاد شود. (رنگ نانو/رنگ عایق/رنگ ضد آب /عایق نانو ) رنگ نانو عایق ساختمانی با داشتن مقاومت عالی در مقابل گرما و سرما، از پایداری در برابر عوامل جوی و اشعه  UVخورشید نیز برخوردار است.
 مزایای رنگ نما و عایق نانو 
 • نمای ساختمان شادابی خود را در رنگهای متنوع حفظ میکند.(رنگ نانو)
 • به علت اجرای پوشش نانو، نما دچار رنگ پریدگی نمیشود.(عایق نانو)
 • نما هرگز کثیف نمیشود.(ضد آب )
 • نمای رنگ شده هرگز رطوبت را به خود جذب نمیکند.(عایق نانو ضد آب)
 • رنگ نانو باعث می شود که نمای ساختمان به عایق حرارتی مناسبی تبدیل شود.(عایق ضد رطوبت)
رنگ ضد آب نما 
 • مناسب برای سطوح سخت
 • بی تاثیر بر روی ظاهر نما
 • مقاوم در برابر سایش و خراش
 • اجرای آسان
 • مقاوم در برابر شست و شو
 • محافظ در برابر رشد قارچ و کپک
رنگ ضد آب و عایق رطویت 
رنگ ضد آب نانو نما با نفوذ بالا یکی از انواع رنگ نانو از مواد غیر سمی تشکیل شده است و به صورت محلول در آب و با نفوذ بالا باعث ایجاد خاصیت آبگریزی زیادی در سطوح متریال های ساختمانی می شود. این محصول با ایجاد واکنش و نفوذ تا عمق حدود ۵ میلی متر از سطح منافذ و خلل و فرج بتن، سطوح سیمانی، سنگی، آجری و سطوح با جذب پایین، پوشش آبگریزی قوی ایجاد کرده و باعث تشکیل لایه ای یکپارچه و مقاوم در برابر نفوذ آب می شود . در نتیجه باعث محافظت سطوح در برابر صدمات ساختاری و ظاهری ناشی از جذب رطوبت مانند شوره زدگی، یخ زدگی، رشد قارچ و کپک و غیره می گردد.
ماندگاری رنگ نانو و رنگ نما
مقاومتی که می تواند در برابر جذب آب ایجاد کند . مانع ایجاد کردن در برابر نمک های محلول در آب به ویژه نمک های کلر . نفوذ عمل ضد آب سازی به عمق قابل قبول . لکه نشدن مناطق سطح عمل شده . دوام طولانی مدت در محیطی قلیایی . خطر محیط زیستی و سلامتی پایین . مقاومت در برابر اشعه فرا بنفش (بیش از ۲۰ سال )
عایق رطوبتی و ضد آب 
عابق رطوبتی  جهت دیوارهای باران گیر بهترین جایگزین ایزوگام و حلب در شهرهای شمالی کشور می‌باشد. عایق رطوبتی باران گیر این شرکت با کشسانی ۱۰۰% در صورت ترک خوردن زیر کار ، تا حدود زیادی مقاومت نموده و ترک نمی‌خورد.
 ویژگی های عایق رطوبتی 
بدون بو و عوارض شیمیایی و ضد خزه، جلبک و باکتری تحمل دمایی بین -۴۰ درجه الی +۱۴۰ درجه سانتیگراد غیر قابل اشتعال و سازگار با محیط زیست مقاوم در برابر مواد شوینده، اسیدی و قلیایی مقاوم در برابر اشعه UV خورشید و گاز CO2 سازگار با انواع رنگ های آکریلیک (پایه آبی) و پلاستیک جهت ضد آب نمودن رنگ فناوری شده با تکنولوژی نانو و دارای نفوذپذیری بسیار بالا در تمامی سطوح