رنگ آمیزی استخر با رنگ ضد آب و ضد جلبک BERMOCOLL

معرفی رنگ استخری برموکول

در صورت عدم نمایش فیلم ها کلیک کنید " کانال رسمی رنگ برموکول "

معرفی رنگ مخصوص استخر برموکول

رنگ های استخری برموکول دارای کد های رنگی متنوع و در عین حال خاصیت الاستیک بسیار بالایی دارند. برای انتخاب کد رنگ مورد نظر از کارشناسان شرکت مشاوره بگیرید.

فیلم شماره 1

پایداری رنگ برموکول در استخر آب گرم

همانطور که مشخص است یکی از ویژگی های منحصر به فرد رنگ استخری برموکول پایداری رنگ در آب گرم و حتی جوش میباشد که این مورد در استخر های روباز باغی که دارای موتور خانه های آب گرم هستند حائز اهمیت است.

فیلم شماره 2

عدم حل شدن رنگ استخر برموکول در آب جوش

تست عدم حل شدن رنگ با آب جوش نشون دهنده مقاومت رنگ و عمر طولانی آن میباشد . همانطورکه در تست مشخص است بعد از خالی کردن آب جوش در لیوان ، آب کاملا شفاف میباشد.

فیلم شماره 3

تست مقاومت درزه و ترک بتن

خاصیت الاستیک رنگ باعث میشود در زمانی که سطح بتن به هر دلیلی ترک یا درزه ایجاد شود رنگ خاصیت ایزولاسیون خود را حفظ کرده باشد و با ضمن داشتن خاصیت الاستیک از پوسته شدن رنگ نیز جلوگیری میکند.

فیلم شماره 4

امکان رنگ آمیزی استخر ایزوگام شده

تنها رنگی که میتوان بر روی آلومینیوم ایزوگام اجرا کرد به راحتی میتوان گفت " رنگ استخری برموکول " میباشد . این نکته را در نظر داشته باشید که در ابتدا بند های ایزوگام با قلم رنگ میشود در پایان رنگ کلی با قلطک زده میشود.

فیلم شماره 5

تست الاستیک رنگ در ضخامت بالا

همه رنگ های رایج در بازار بعد از خشک شدن در ضخامت بالا پوسته شده و خاصیت خود را از دست میدهند . این تست در فیلم نشون دهنده حفظ خواص رنگ در ضخامت بالا میباشد.

فیلم شماره 6
مطالب پیشنهادی